Росія веде війну з українським зв’язком на чернігівському кордоні

Росія веде війну з українським зв’язком на чернігівському кордоні
Росіяни глушать мобільний зв’язок на прикордонні Чернігівської області та роблять все можливе, щоб поширити на цю територію своє мовлення і просувати серед місцевих свою пропаганду.
Про це розповіла кореспондентка Громадського радіо Таліна Тарасенко.
За її словами, українські сили оборони докладають зусиль, аби запобігти таким діям окупантів і щоб місцеві жителі мали доступ до українських теле- та радіомовлення, але у деяких населених пунктах сигнал українського мовлення відсутній повністю.
«Втім, це переважно ті населені пункти, звідки майже виїхали люди», – сказала кореспондентка.
Вона зауважила, що відсутність мобільного зв’язку на прикордонні заважає дітям навчатися.
«Там неможливе офлайн навчання. З телефонним зв’язком, звичайним, ситуація доволі складна. Тож батьки і діти обирають якісь додаткові пристрої, які могли б допомогти навчатись, допомогти в тому, аби бути на зв’язку. І я знаю історії, що діти привозять свої робочі зошити вчителям на перевірку, тому що не завжди є можливість скинути те саме домашнє завдання через інтернет-підключення в соціальних мережах», – розповіла Таліна Тарасенко.
Кореспондента додала, що якщо говорити про населені пункти, які знаходиться вглиб Чернігівщини, то там ситуація краща, але росіяни працюють над тим, щоб заблокувати український сигнал на території українського прикордоння.
Джерело: Детектор медіа tinyurl.com/3p5xa4jh
“Місцеві медіа”