У Понорницькій громаді через російську атаку пошкоджені будинки
Упродовж усієї доби російські війська обстрілювали населені пункти Новгород-Сіверського району. Про це повідомив голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус.
Сьогодні зранку армія РФ поцілила ударним безпілотником по території ліцею в Новгороді-Сіверському. Через вибух у будівлі навчального закладу вибиті вікна та двері.
У Семенівській громаді зафіксували удар російського безпілотника «Молнія» по одному з сіл, внаслідок чого пошкоджено трактор та господарчу споруду. Крім того, у місті Семенівка FPV-дрони атакували пилораму, будівлю залізничної станції, приватний будинок і легковий автомобіль.
У селі Понорницької громади через удар російського БпЛА пошкоджені вікна в житлових будинках.
У Коропській громаді внаслідок ворожого обстрілу загорілася суха трава.
Джерело: В’ячеслав Чаус – go.mmedia.com.ua/AkVyMv
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»