Громада відзначила День матері з особливою теплотою

Громада відзначила День матері з особливою теплотою
У другу неділю травня відзначають День матері. Цього року у Понорницькій громаді свято набуло особливого звучання: працівники селищної ради привітали матерів, чий біль став символом вірності та мужності.
Матерям та жінкам загиблих та зниклих безвісти воїнів висловили не лише слова шани й підтримки, але й глибоку вдячність за те, що їхні сини та чоловіки стали достойними захисниками України. Ці жінки заслуговують на особливу увагу та повагу.
Нехай кожна мати в цей день почує слова подяки та відчує тепло своєї родини.
Джерело: офіційна сторінка Понорницької селищної ради
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...