Жителів Понорницької громади закликають долучитися до впорядкування цвинтарів
Від сьогодні, 3 квітня, у населених пунктах Понорницької громади розпочинається сезонне прибирання територій кладовищ. Як повідомляє Понорницька селищна рада, перша толока відбудеться у селищі Понорниця.
Збір учасників призначили на 10:00 на кладовищі в районі «Суха Верба». Жителів просять брати із собою рукавички та граблі.
Працівники КП «Понорниця» відповідатимуть за обкошування трави та вивезення зібраного сміття. У селищній раді зазначають, що згодом оприлюднять графіки прибирання для інших районів селища та старостинських округів громади.
Джерело: Понорницька селищна рада go.mmedia.com.ua/KMAxhE
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...