Житель села Рихли отримав поранення через вибух міни
Сьогодні, 6 квітня, близько 18:45 у селі Рихли Понорницької громади 52-річний місцевий житель підірвався на мінно-вибуховому пристрої. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
Чоловік перебував у лісі, де натрапив на вибухівку. Він отримав травми тулуба та нижньої кінцівки. Зараз потерпілого транспортують до медичного закладу. Обставини події уточнюються.
Жителям громади варто пам’ятати про небезпеку та обирати для пересування лише перевірені дороги з твердим покриттям. Від відвідування лісів, полів та ділянок із густою рослинністю краще утриматися. У разі виявлення підозрілих предметів можна зателефонувати за номерами 101 або 102.
Джерело: Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/t9vHVQ
«Наша Понорниця»