Волейболісти відкрили новий спортивний сезон у Понориці
Сьогодні, 3 червня, на майданчику «Ніцца» у Понориці відбулося офіційне відкриття волейбольного сезону.
Протягом дня на майданчику провели три турніри: протистояння команд Понорниці та Коропа, гру «Ніцца All Stars» та Кубок виклику. Матчі супроводжувалися коментарями для глядачів наживо. Також була організована онлайн-трансляція ігор, яка кілька разів переривалася через блокування аудіосупроводу.
За підрахунками організаторів, захід відвідали близько 80 гостей. На майданчику грали як дорослі спортсмени, так і діти. Олександр Спичак висловив подяку всім, хто долучився до підготовки території та проведення змагань.
Джерело: Фейсбук-сторінка Олександра Спичака – go.mmedia.com.ua/WnYwNg
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»