Волейболісти відкрили новий спортивний сезон у Понориці

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Волейболісти відкрили новий спортивний сезон у Понориці

Сьогодні, 3 червня, на майданчику «Ніцца» у Понориці відбулося офіційне відкриття волейбольного сезону.

Протягом дня на майданчику провели три турніри: протистояння команд Понорниці та Коропа, гру «Ніцца All Stars» та Кубок виклику. Матчі супроводжувалися коментарями для глядачів наживо. Також була організована онлайн-трансляція ігор, яка кілька разів переривалася через блокування аудіосупроводу.

За підрахунками організаторів, захід відвідали близько 80 гостей. На майданчику грали як дорослі спортсмени, так і діти. Олександр Спичак висловив подяку всім, хто долучився до підготовки території та проведення змагань.

Джерело: Фейсбук-сторінка Олександра Спичака – go.mmedia.com.ua/WnYwNg

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення