В Понорницькій громаді втопився чоловік

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

В Понорницькій громаді втопився чоловік

В Понорницькій громаді втопився чоловік

14 березня поблизу Осьмаків у ставку виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловіка 1967 року народження. Про це повідомляє Департамент цивільного захисту Чернігівської області.

Причина та обставини смерті наразі встановлюються.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення