В Понорницькій громаді втопився чоловік

В Понорницькій громаді втопився чоловік
14 березня поблизу Осьмаків у ставку виявлено та піднято на поверхню з води тіло чоловіка 1967 року народження. Про це повідомляє Департамент цивільного захисту Чернігівської області.
Причина та обставини смерті наразі встановлюються.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...