У Шостці відкрилася фотовиставка “Неповторна краса Сіверщини”

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Шостці відкрилася фотовиставка “Неповторна краса Сіверщини”

У Шостці відкрилася фотовиставка “Неповторна краса Сіверщини”

В Арт-центрі Шостки відкрилася виставка, присвячена 19-й річниці створення Мезинського національного природного парку. На ній представлені найкращі світлини унікальних пейзажів, рідкісних рослин та мешканців парку, багато з яких занесені до “Червоної книги України”.

Близько 50 фотографій, зроблених працівниками парку та фотохудожником Віктором Кошмалом, дозволяють відвідувачам зануритися у красу Сіверського Подесіння.

Окрім фотовиставки, працівники Мезинського НПП провели майстер-клас із виготовлення фітомішечків з лікарських рослин, а також організували дегустацію запашних чаїв, зібраних на території парку.

Катерина База, «Місцеві медіа». Фото з Facebook-сторінки голови міста Шостки Миколи Ноги

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення