У Понорницькій громаді завершується опалювальний сезон
Сьогодні, 27 березня, стало відомо про рішення виконавчого комітету Понорницької селищної ради завершити опалювальний період 2025-2026 років. Як повідомляє селищна рада, причиною стало стале підвищення середньодобової температури та потреба у раціональному використанні бюджетних коштів.
Останнім днем подачі тепла для закладів комунальної власності та адміністративних будівель визначено 31 березня. Повне припинення опалення відбудеться з 00:00 1 квітня.
Керівникам підприємств та установ інших форм власності також рекомендували завершити сезон, орієнтуючись на фактичну погоду та дотримання санітарних норм у приміщеннях.
Джерело: Понорницька селищна рада go.mmedia.com.ua/vY4yvk
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»