У громаді вирішили не встановлювати новорічні ялинки

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У громаді вирішили не встановлювати новорічні ялинки

У громаді вирішили не встановлювати новорічні ялинки

Цьогоріч, як і минулого року, в Понорницькій громаді вирішили не встановлювати традиційні новорічні ялинки в центрі, а також не вмикати святкову ілюмінацю.

Втім, працівники селищної ради повідомляють, що свято для дітей все ж відбудеться. «Решта – не на часі, тим паче зараз часто вимикають електроенергію», – говорять працівники одного з будинків культури громади.

Шановні читачі, як ви ставитеся до встановлення ялинки та новорічних прикрас у громаді цього року?

Катерина База, «Місцеві медіа». На фото – ялинка біля Понорницького будинку культури. До повномасштабного вторгнення

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення