Спортсмени з Понорниці та Деснянського перемогли на районному етапі «Пліч-о-пліч»
7 квітня у Коропі відбувся третій етап всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», де за першість змагалися команди Новгород-Сіверського району. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.
Учні Понорницької громади здобули призові місця у трьох дисциплінах:
Волейбол (дівчата): 1 місце виборола команда Понорницького ліцею (тренер Євген Андрійченко), обігравши суперників із Коропа.
Настільний теніс: 1 місце посіла команда Деснянської гімназії (тренер Сергій Колешня).
Волейбол (юнаки): 2 місце здобули учні Деснянської гімназії (тренер Сергій Колешня), поступившись команді з Коропа.
Тепер переможці районного рівня представлятимуть Новгород-Сіверщину на обласному етапі змагань.
Джерело: Понорницька селищна рада go.mmedia.com.ua/2SZWmc
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»