Школярі Понорницької громади перемогли у районному етапі гри «Пліч-о-пліч»

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Школярі Понорницької громади перемогли у районному етапі гри «Пліч-о-пліч»

Вчора, 7 квітня, відбувся III (районний) етап всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Команди Понорницької громади вибороли призові місця у змаганнях з настільного тенісу та волейболу.

Результати змагань:

Настільний теніс: Команда Деснянської гімназії здобула перемогу над представниками Коропської громади. Тренер команди — Сергій Колешня.

Волейбол (дівчата, 5-9 класи): Збірна Понорниці перемогла суперниць із Коропа з рахунком 3:1. Попри поразку у першій партії, гравчині зуміли перехопити ініціативу та виграти матч.

Волейбол (юнаки, 5-9 класи): Команда села Деснянське поступилася команді з Коропа з рахунком 0:3.

За підсумками ігор, тенісисти з Деснянського та волейболістки з Понорниці представлятимуть громаду на наступному, IV (обласному) етапі змагань.

У відділі освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради привітали переможців та побажали успіхів у обласних фіналах.

Джерело: Відділ освіти, культури, молоді та спорту Понорницької селищної ради go.mmedia.com.ua/aYcvvf

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення