Шахраї видурили у чоловіка 10 тисяч гривень

Шахраї видурили у чоловіка 10 тисяч гривень
За повідомленням поліції Новгород-Сіверщини, 37-річний мешканець Понорницької громади став жертвою телефонних шахраїв. Невідомий, представившись працівником банку, повідомив про блокування мобільного банкінгу та змусив чоловіка ввести конфіденційні дані. Після цього з його рахунку зникли 10 тисяч гривень.
Поліція розслідує шахрайство та закликає громадян не розголошувати паролі й реквізити невідомим особам. У разі підозрілих дзвінків радять перевіряти інформацію через офіційні контакти банку.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...