Шахраї видурили у чоловіка 10 тисяч гривень

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Шахраї видурили у чоловіка 10 тисяч гривень

Шахраї видурили у чоловіка 10 тисяч гривень

За повідомленням поліції Новгород-Сіверщини, 37-річний мешканець Понорницької громади став жертвою телефонних шахраїв. Невідомий, представившись працівником банку, повідомив про блокування мобільного банкінгу та змусив чоловіка ввести конфіденційні дані. Після цього з його рахунку зникли 10 тисяч гривень.

Поліція розслідує шахрайство та закликає громадян не розголошувати паролі й реквізити невідомим особам. У разі підозрілих дзвінків радять перевіряти інформацію через офіційні контакти банку.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення