Селищний голова вручив подяку поліцейському офіцеру в Понорниці
Вчора, 28 травня, у Понорниці відзначили місцевого поліцейського офіцера громади Олександра Трофимченка. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.
Селищний голова Віктор Іващенко вручив правоохоронцю Подяку Понорницької селищної ради. В установі зазначили, що Олександра Трофимченка нагородили за «зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення публічної безпеки і порядку, а також за ефективну взаємодію з органами місцевого самоврядування та населенням».
Захід приурочили до Дня поліцейського офіцера громади.
Джерело: Понорницька селищна рада go.mmedia.com.ua/KUhvSn
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...