Селищний голова вручив подяку поліцейському офіцеру в Понорниці

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Селищний голова вручив подяку поліцейському офіцеру в Понорниці

Вчора, 28 травня, у Понорниці відзначили місцевого поліцейського офіцера громади Олександра Трофимченка. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.

Селищний голова Віктор Іващенко вручив правоохоронцю Подяку Понорницької селищної ради. В установі зазначили, що Олександра Трофимченка нагородили за «зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у забезпечення публічної безпеки і порядку, а також за ефективну взаємодію з органами місцевого самоврядування та населенням».

Захід приурочили до Дня поліцейського офіцера громади.

Джерело: Понорницька селищна рада go.mmedia.com.ua/KUhvSn

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення