Російські безпілотники атакували ліцей у селі Авдіївка

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Російські безпілотники атакували ліцей у селі Авдіївка

Вчора, 18 березня, близько 23:10 три ударні безпілотники влучили у навчальний заклад у Понорницькій громаді. Про це повідомив голова Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.

Унаслідок атаки у селі Авдіївка суттєво пошкоджено будівлю місцевого ліцею. Після влучань БпЛА типу «Герань» на місці виникла пожежа. Окрім корпусу закладу, знищені шкільні автобуси.

За інформацією голови РВА, люди не постраждали. Село Авдіївка розташоване за 60 кілометрів від державного кордону. Наразі триває уточнення масштабів руйнувань.

Джерело: Олександр Селіверстов – go.mmedia.com.ua/FhTYHE

«Місцеві медіа» / «Наша Понорниця»

аудіо

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення