Понорницькі медики отримали районні відзнаки

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Понорницькі медики отримали районні відзнаки

28 травня працівники підстанцій та пунктів екстреної медичної допомоги Семенівської, Понорницької та Коропської громад отримали відзнаки Новгород-Сіверської районної державної адміністрації. Про це повідомляє Олександр Селіверстов.

Голова районної державної адміністрації зустрівся з колективами медиків з нагоди їхнього професійного свята та відзначив працівників за роботу.

Почесні грамоти отримали парамедик Коропської підстанції Ніна Никипорець та екстрений медичний технік Семенівської підстанції Микола Прохорець.

Подяку голови Новгород-Сіверської районної державної адміністрації оголосили парамедику Понорницького пункту Світлані Никипорець, а також екстреним медичним технікам Юрію Пекельнику (Семенівка), Віталію Сушениці (Понорниця) та Олегу Шевченку (Короп).

Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/EvLL4F

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення