Павло Кобизський: “Ну і що з того, що я керівник? Якщо треба, засукаю рукава і полізу ремонтувати трактор!”

Павло Кобизський: “Ну і що з того, що я керівник? Якщо треба, засукаю рукава і полізу ремонтувати трактор!”
У свої 25 років Павло Кобизський з Понорниці є справжнім керівником фермерського господарства “Білі роси”, де разом із батьком та командою не тільки працюють над розвитком, але й зуміли адаптуватися та утримати баланс у ці непрості часи.
«Вже наприкінці листопада прибрали весь врожай і підготували поля до весни. Зараз готуємо техніку і піддобрюємо озимі посіви», – ділиться молодий аграрій.
Як працюють «Білі роси», зважаючи на технічні труднощі, дефіцит кваліфікованих кадрів та вплив війни, читайте в інтерв’ю на нашому сайті: tinyurl.com/52jsjjkb
Катерина База, «Місцеві медіа»