Фахівці обробили проти кліщів громадські зони у Понорницькій громаді
У парках, скверах та на дитячих майданчиках усіх населених пунктів Понорницької громади провели профілактичну дезінсекцію. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.
Заходи організували на основі лабораторних досліджень, які виявили інфікованих комах на території Чернігівської області. Для обробки використали сертифікований інсектицидний препарат. За інформацією селищної ради, він є малотоксичним та безпечним для людей і тварин.
Необхідність дезінсекції пов’язана з підвищенням активності іксодових кліщів у теплий період. Ці комахи є переносниками хвороби Лайма (бореліозу), яка вражає нервову систему, серце, опорно-руховий апарат та шкіру.
Джерело: Понорницька селищна рада go.mmedia.com.ua/6zPNBP
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»