Зустріч у Деснянському: про що говорили?

Зустріч у Деснянському: про що говорили?
Вчора, 17 вересня, в селі Деснянське селищний голова Віктор Іващенко зустрівся з місцевими жителями, щоб обговорити ключові проблеми села.
На зустрічі говорили про важливі питання: водопостачання, вивезення сміття, медичні послуги та благоустрій села. Особливу увагу звернули на встановлення лічильників води, адже з 172 домогосподарств лише 15 мають лічильники. Виявилося, що в селі є проблеми з водонапірною баштою, через що часто відсутня вода. Віктор Іващенко запевнив, що ця проблема буде вирішена.
Директор підприємства Віктор Залозний нагадав, що 24 вересня закінчується термін, за який мешканці повинні встановити лічильники. Якщо цього не зробити, можуть бути наслідки, зокрема, відключення води.
Також обговорювали питання вивезення сміття, яке наразі доступне лише в Понорниці. Для розширення цієї послуги потрібно укласти 10-15 договорів.
Мешканці висловили занепокоєння щодо стану автобусної зупинки, яка потребує очищення. Керівництво громади пообіцяло впорядкувати її, але звернулося до людей з проханням підтримувати чистоту.
Такі зустрічі планують проводити й у інших селах громади.
Джерело: Понорницька селищна рада tinyurl.com/3s38z6h4
Катерина База, «Місцеві медіа»