Водій перевищив норму алкоголю в 16 разів. Вдруге за тиждень

Водій перевищив норму алкоголю в 16 разів. Вдруге за тиждень
В Авдіївці коропські поліцейські зупинили водія, який керував автомобілем з порушенням правил дорожнього руху.
Під час перевірки у чоловіка виявили ознаки сильного алкогольного сп’яніння, – повідомляє поліція Чернігівщини.
Алкотест показав, що рівень алкоголю в його крові перевищував норму в 16 разів.
Це вже другий випадок за тиждень, коли цей водій порушує правила дорожнього руху. У нього також не було документів на керування автомобілем.
Поліція відсторонила його від керування транспортом та склала адміністративні протоколи. Водієві загрожує відповідальність за порушення правил керування та водіння у стані сп’яніння.
Катерина База, «Місцеві медіа»