Водій перевищив норму алкоголю в 16 разів. Вдруге за тиждень

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Водій перевищив норму алкоголю в 16 разів. Вдруге за тиждень

Водій перевищив норму алкоголю в 16 разів. Вдруге за тиждень

В Авдіївці коропські поліцейські зупинили водія, який керував автомобілем з порушенням правил дорожнього руху.

Під час перевірки у чоловіка виявили ознаки сильного алкогольного сп’яніння, – повідомляє поліція Чернігівщини.

Алкотест показав, що рівень алкоголю в його крові перевищував норму в 16 разів.

Це вже другий випадок за тиждень, коли цей водій порушує правила дорожнього руху. У нього також не було документів на керування автомобілем.

Поліція відсторонила його від керування транспортом та склала адміністративні протоколи. Водієві загрожує відповідальність за порушення правил керування та водіння у стані сп’яніння.

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення