Верба на зв’язку: Vodafone запустив 4G у ще одному селі громади

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Верба на зв’язку: Vodafone запустив 4G у ще одному селі громади

Верба на зв’язку: Vodafone запустив 4G у ще одному селі громади

Ще в одному селі Понорницької громади з’явилася базова станція мобільного оператора Vodafone. Цього разу новий об’єкт розташовано в Вербі. Це значний крок у розвитку мобільної мережі в громаді.

Тепер місцеві жителі отримають якісний 4G зв’язок у стандарті LTE. Технічні роботи на місці базової станції тривали близько 20 днів, а вже сьогодні Верба має змогу користуватися звʼязком.

Цього разу ініціювали встановлення станції керівник центру технічної експлуатації Олександр Стадник та експерт з корпаротивних продажів Володимир Губський. Кажуть, що неодноразово отримували звернення з проханнями якісного звʼязку від жителів Верби та керівника фермерського господарства «Верба-агро» Андрія Бородюка.

Вже цього четверга представники мобільного оператора провели зустріч з населенням, розʼяснили тарифи на

послуги.

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення