Верба на зв’язку: Vodafone запустив 4G у ще одному селі громади

Верба на зв’язку: Vodafone запустив 4G у ще одному селі громади
Ще в одному селі Понорницької громади з’явилася базова станція мобільного оператора Vodafone. Цього разу новий об’єкт розташовано в Вербі. Це значний крок у розвитку мобільної мережі в громаді.
Тепер місцеві жителі отримають якісний 4G зв’язок у стандарті LTE. Технічні роботи на місці базової станції тривали близько 20 днів, а вже сьогодні Верба має змогу користуватися звʼязком.
Цього разу ініціювали встановлення станції керівник центру технічної експлуатації Олександр Стадник та експерт з корпаротивних продажів Володимир Губський. Кажуть, що неодноразово отримували звернення з проханнями якісного звʼязку від жителів Верби та керівника фермерського господарства «Верба-агро» Андрія Бородюка.
Вже цього четверга представники мобільного оператора провели зустріч з населенням, розʼяснили тарифи на
послуги.
Катерина База, «Місцеві медіа»