В Понорницькій громаді 4 жовтня оголосили Днем жалоби

В Понорницькій громаді 4 жовтня оголосили Днем жалоби
Понорницька громада вчора живим коридором, вистеливши дорогу квітами, на колінах зустрічала загиблого Героя Олега Коломійця.
Прощання з Олегом відбудеться сьогодні, 4 жовтня об 11:00 біля будинку загиблого воїна.
Джерело: tinyurl.com/mwnza2p7
Відео Світлани Селянської
Володимир Демченко, “Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...