В Понорницькій громаді 4 жовтня оголосили Днем жалоби

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

В Понорницькій громаді 4 жовтня оголосили Днем жалоби

В Понорницькій громаді 4 жовтня оголосили Днем жалоби

Понорницька громада вчора живим коридором, вистеливши дорогу квітами, на колінах зустрічала загиблого Героя Олега Коломійця.

Прощання з Олегом відбудеться сьогодні, 4 жовтня об 11:00 біля будинку загиблого воїна.

Джерело: tinyurl.com/mwnza2p7

Відео Світлани Селянської

Володимир Демченко, “Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення