В Понорниці відсьогодні відновлюють вечірнє освітлення. Але за певних умов

В Понорниці відсьогодні відновлюють вечірнє освітлення. Але за певних умов
Нещодавно в Facebook-мережі зʼявилося звернення директорки Понорницького ліцею Інни Чепік з проханням ввімкнення вуличного освітлення для безпеки дітей tinyurl.com/3v9jbxr6
«Місцеві медіа» звернулися з запитом до Понорницької селищної ради чи розглядається можливість увімкнення освітлення з 16:30 до 19:00 та з питанням, які причини можуть впливати на ухвалення цього рішення
У відповідь на запит Понорницька селищна рада надала інформацію, що «зважаючи на першочергову
необхідність забезпечення безпечної життєдіяльності населення громади в умовах воєнного стану, враховуючи неоднозначні пропозиції жителів щодо доцільності увімкнення вуличного освітлення в темний період нинішньої осінньої доби, його часткове відновлення на обмежений період вечірнього часу заплановано з 25 листопада поточного року, за умов відсутності аварійного відключення електропостачання в електромережах».
Більшість жителів громади в коментарях до публікації Інни Чепік підтримують ініціативу, проте й наголошують не нехтувати правилами безпеки у вечірній час доби, обов’язково мати світловідбивні елементи (наліпки, браслети, жилети).
Катерина База, «Місцеві медіа»