В Понорниці відсьогодні відновлюють вечірнє освітлення. Але за певних умов

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

В Понорниці відсьогодні відновлюють вечірнє освітлення. Але за певних умов

В Понорниці відсьогодні відновлюють вечірнє освітлення. Але за певних умов

Нещодавно в Facebook-мережі зʼявилося звернення директорки Понорницького ліцею Інни Чепік з проханням ввімкнення вуличного освітлення для безпеки дітей tinyurl.com/3v9jbxr6

«Місцеві медіа» звернулися з запитом до Понорницької селищної ради чи розглядається можливість увімкнення освітлення з 16:30 до 19:00 та з питанням, які причини можуть впливати на ухвалення цього рішення

У відповідь на запит Понорницька селищна рада надала інформацію, що «зважаючи на першочергову

необхідність забезпечення безпечної життєдіяльності населення громади в умовах воєнного стану, враховуючи неоднозначні пропозиції жителів щодо доцільності увімкнення вуличного освітлення в темний період нинішньої осінньої доби, його часткове відновлення на обмежений період вечірнього часу заплановано з 25 листопада поточного року, за умов відсутності аварійного відключення електропостачання в електромережах».

Більшість жителів громади в коментарях до публікації Інни Чепік підтримують ініціативу, проте й наголошують не нехтувати правилами безпеки у вечірній час доби, обов’язково мати світловідбивні елементи (наліпки, браслети, жилети).

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення