В Новгород-Сіверському районі потонув чоловік

В Новгород-Сіверському районі потонув чоловік
Вчора, 1 жовтня, біля Об’єднаного, Новгород-Сіверські поліціянти дістали з озера тіло 59-річного чоловіка, який потонув 27 вересня, – повідомляє Департамент ЦЗ Чернігівської ОВА.
Обставини та причина смерті встановлюються.
Джерело: tinyurl.com/mpch7j3y
Катерина База, «Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...