В Новгород-Сіверському районі потонув чоловік

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

В Новгород-Сіверському районі потонув чоловік

В Новгород-Сіверському районі потонув чоловік

Вчора, 1 жовтня, біля Об’єднаного, Новгород-Сіверські поліціянти дістали з озера тіло 59-річного чоловіка, який потонув 27 вересня, – повідомляє Департамент ЦЗ Чернігівської ОВА.

Обставини та причина смерті встановлюються.

Джерело: tinyurl.com/mpch7j3y

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення