В Авдіївському ліцеї перевірили організацію харчування в умовах війни
Вчора, 12 березня, у Міжнародний день шкільного харчування, Авдіївський ліцей відвідали з робочим візитом для перевірки роботи оновленого харчоблоку. Про це повідомив на своїй сторінці голова Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов.
Торік у закладі провели ремонт їдальні та харчоблоку за державні кошти та за співфінансування Понорницької громади. Це дозволило модернізувати процес приготування страв згідно з реформою шкільного харчування, яка передбачає збалансоване меню з обмеженням цукру та солі.
Через регулярні повітряні тривоги учні ліцею наразі змушені харчуватися в облаштованому укритті. Попри ці умови, за словами очільника РВА, заклад забезпечує дітей гарячими обідами з дотриманням стандартів якості.
Джерело: Олександр Селіверстов go.mmedia.com.ua/yR34TV
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»