Уряд вживає заходів: яка ситуація з Сеймом і Десною?

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Уряд вживає заходів: яка ситуація з Сеймом і Десною?

Уряд вживає заходів: яка ситуація з Сеймом і Десною?

За дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля проведено засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки щодо забруднення річок Сейм і Десна. У засіданні взяли участь представники Міндовкілля, ДСНС, Держводагентства, екологічної інспекції та інших організацій.

Комісія доручила органам влади вжити заходів для локалізації забруднення, зокрема використати активний мул для абсорбції забруднюючих речовин та розробити варіанти додаткового постачання чистої води.

Держрибагентство та інші служби продовжать збір мертвої риби. У річках встановлять сітки для вилову мертвої риби, щоб уникнути вторинного забруднення.

Моніторинг стану води триває. За останніми даними, загрози питному водопостачанню немає, адже водозабір з річок у цих регіонах не здійснюється.

Джерело: Міндовкілля tinyurl.com/3wkwta89

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення