У Вербі відсвяткували 100-річний ювілей Ганни Гнип

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Вербі відсвяткували 100-річний ювілей Ганни Гнип

У Вербі відсвяткували 100-річний ювілей Ганни Гнип.

Вчора у селі Верба відзначили 100-річний ювілей Ганни Гнип. Привітати довгожительку завітали представники Понорницької селищної ради та Центру надання соціальних послуг. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.

Ганна Іванівна — корінна мешканка Верби. Тут минуло її дитинство, вона створила родину та виховала шістьох дітей. Під час Другої світової війни була примусово вивезена на роботи до Німеччини, після повернення працювала в колгоспі «Більшовик».

Ювілярка разом із чоловіком власноруч збудувала будинок, у якому прожила більшу частину життя. Нині Ганна Іванівна має велику родину — семеро онуків та п’ятеро правнуків.

Представники громади вручили ювілярці вітання та побажали здоров’я й родинного тепла.

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа».

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення