У селах Понорницької громади розпочалися жнива — поки що на городах

У селах Понорницької громади розпочалися жнива — поки що на городах
Поки аграрії готуються виходити в поля, селяни вже активно збирають пшеницю на власних наділах. У багатьох селах як Понорницької, так і Коропської громад, працюють комбайни, ціни на обмолот цьогоріч коливаються від 50 до 60 гривень.
Проте не обійшлося без проблем. На частині полів пшениця почорніла — і це може вплинути як на якість зерна, так і на загальні результати жнив. Причини такого явища ще остаточно не з’ясовані, але люди пов’язують це з погодними умовами.
А от якою буде вартість хліба — покаже час. Поки що мешканці поспішають зібрати своє, доки дозволяє погода, і з надією дивляться на новий урожай.
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»