У Понорницькій громаді стартувало опитування щодо майбутнього Статуту

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Понорницькій громаді стартувало опитування щодо майбутнього Статуту

У Понорницькій громаді стартувало опитування щодо майбутнього Статуту

За інформацією Агенції ефективного розвитку, триває опитування мешканців Холминської територіальної громади. Це відбувається в межах проєкту «Громади для громадян: впровадження статутів для Холминської та Понорницької громад Чернігівщини».

Організація планує співпрацювати з Понорницькою та Холминською громадами для створення Статутів відповідно до законодавства та потреб громад. Очікується підготовка фахівців та активістів до роботи з інструментами місцевої демократії, запуск громадянських ініціатив та розробка практичного посібника для інших громад.

До участі запрошуються представники громадських організацій, бізнесу, депутати, студенти, внутрішньо переміщені особи та всі активні громадяни, зацікавлені в розвитку своєї громади. Опитування має на меті зібрати думки та пропозиції щодо майбутнього Статуту громади. Також планується сформувати групу зацікавлених осіб для участі в наступних етапах проєкту.

Опитування триватиме до 20 липня 2025 року.

Посилання на опитувальник: tinyurl.com/25jxkn8w.

Усі відповіді – анонімні. Персональні дані будуть оброблені відповідно до законодавства, якщо респондент виявить бажання долучитися до подальшої співпраці.

“Наша Понорниця”/”Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення