У Понорницькій громаді працює офіцер-рятувальник: Роман Рябуха

У Понорницькій громаді працює офіцер-рятувальник: Роман Рябуха
У Понорницькій громаді розпочато реалізацію проєкту Міністерства внутрішніх справ України «Офіцер-рятувальник громади». Його мета — підвищення ефективності системи цивільного захисту та рівня безпеки населення. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.
З вересня 2025 року обов’язки офіцера-рятувальника у Понорницькій громаді виконує старший лейтенант служби цивільного захисту Роман Рябуха. Він співпрацює з органами місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства.
Офіцер-рятувальник громади — це представник Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який постійно працює на місцях, здійснює профілактику надзвичайних ситуацій, навчає населення правилам безпеки та реагує на можливі загрози.
З питань пожежної безпеки або надзвичайних ситуацій можна звертатися за адресою: селище Короп, вул. Садова, 9.
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»