У Понорницькій громаді поліцейські зупинили нетверезого водія мопеда

У Понорницькій громаді поліцейські зупинили нетверезого водія мопеда
Днями у селі Понорницької громади правоохоронці зупинили водія мопеда за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє поліція Чернігівської області.
За кермом перебував 42-річний місцевий мешканець із ознаками алкогольного сп’яніння. Алкотест «Драгер» показав 3,32 проміле алкоголю, що більш ніж у 16 разів перевищує допустиму норму (0,2 проміле).
Поліцейські склали адміністративний протокол за ч.1 ст.130 КУпАП та відсторонили чоловіка від керування. Матеріали справи направлені до суду.
“Наша Понорниця”/”Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...