У Понорницькій громаді поліцейські зупинили нетверезого водія мопеда

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Понорницькій громаді поліцейські зупинили нетверезого водія мопеда

У Понорницькій громаді поліцейські зупинили нетверезого водія мопеда

Днями у селі Понорницької громади правоохоронці зупинили водія мопеда за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

За кермом перебував 42-річний місцевий мешканець із ознаками алкогольного сп’яніння. Алкотест «Драгер» показав 3,32 проміле алкоголю, що більш ніж у 16 разів перевищує допустиму норму (0,2 проміле).

Поліцейські склали адміністративний протокол за ч.1 ст.130 КУпАП та відсторонили чоловіка від керування. Матеріали справи направлені до суду.

“Наша Понорниця”/”Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення