У Понорниці відкриють сучасний стоматологічний кабінет

У Понорниці відкриють сучасний стоматологічний кабінет
Незабаром мешканці Понорницької громади зможуть отримати стоматологічну допомогу ближче до дому — у селищі відкриють новий сучасний кабінет.
Як повідомила «Місцевим медіа» в.о. директора КНП «Понорницький ЦПМСД» Дарина Гончарова, необхідне обладнання було передано за підтримки Чернігівської обласної військової адміністрації та благодійного фонду Help-UA. Зв’язок із фондом підтримували через радника голови ОВА В’ячеслава Костюкова.
«Найближчий стоматологічний кабінет — у Коропі, за 40 км. А в нашій громаді близько 7 тисяч жителів, і люди часто запитують, коли з’явиться можливість лікувати зуби на місці. Ми вже маємо потенційного кандидата на посаду лікаря, тож сподіваємось зовсім скоро відкрити двері кабінету для пацієнтів», — зазначила пані Дарина.
Новий кабінет стане важливим кроком до покращення доступу до медичних послуг для жителів громади всіх вікових категорій.
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»