У Понорниці провели тренінг з інструментів місцевої демократії

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Понорниці провели тренінг з інструментів місцевої демократії

У Понорниці провели тренінг з інструментів місцевої демократії.
19 листопада у Понорницькій громаді відбувся тренінг «Місцева демократія в дії», присвячений статуту громади та інструментам місцевої демократії. У заході взяли участь представники місцевої влади, депутати, освітяни, бізнес та активні жителі. Про це повідомляє Агенція ефективного розвитку.
Учасникам представили можливості електронних петицій, громадських слухань і громадського бюджету. Теоретичну частину провів експерт із правових питань Денис Дроздов. Під час практичного блоку фахівці ГО «Агенція ефективного розвитку» організували роботу в групах: учасники аналізували приклади, формували ідеї та обирали відповідні інструменти участі.
У 2025 році громада планує впровадити один із інструментів електронної демократії.
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа».

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення