У Новгород‑Сіверському районі БпЛА влучив в енергооб’єкт

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

У Новгород‑Сіверському районі БпЛА влучив в енергооб’єкт

У Новгород‑Сіверському районі БпЛА влучив в енергооб’єкт

Минулої доби російські війська завдали 61 удару по Чернігівщині — зафіксовано 96 вибухів.

Ударним БпЛА «Молнія» ворог поцілив по енергетичному об’єкту в одному з сіл Новгород-Сіверського району. Унаслідок атаки декілька тисяч абонентів були знеструмлені.

Джерело: Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення