У Новгород‑Сіверському районі БпЛА влучив в енергооб’єкт

У Новгород‑Сіверському районі БпЛА влучив в енергооб’єкт
Минулої доби російські війська завдали 61 удару по Чернігівщині — зафіксовано 96 вибухів.
Ударним БпЛА «Молнія» ворог поцілив по енергетичному об’єкту в одному з сіл Новгород-Сіверського району. Унаслідок атаки декілька тисяч абонентів були знеструмлені.
Джерело: Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...