Регіональний екологічний флешмоб «Екологія в дії: пакетам торба!»

Регіональний екологічний флешмоб «Екологія в дії: пакетам торба!»
3 липня з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day) на території Чернігівської області планується проведення екологічного флешмобу «Екологія в дії: пакетам торба!».
Департамент екології та природних ресурсів Чернігівської облдержадміністрації запрошує всіх небайдужих до збереження довкілля доєднатися до заходу.
Пропонується цього дня відмовитися від використання поліетилену та скористатися екоторбинками, паперовими пакетами й іншими побутовими предметами, що не шкодять довкіллю.
Мета заходу – акцентувати увагу до проблем надмірного використання пластику, сприяти формуванню відповідального ставлення до споживання й утилізації шкідливих ресурсів.
До 4 липня надсилайте фотозвіти про свій день без поліетилену Департаменту на електронну пошту: deko_post@cg.gov.ua.
Джерело: tinyurl.com/exs5nm4p
“Місцеві медіа”