Представники Понорницької громади підвищили кваліфікацію з управління ресурсами

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Представники Понорницької громади підвищили кваліфікацію з управління ресурсами

Представники Понорницької громади підвищили кваліфікацію з управління ресурсами

9 жовтня у Чернігові відбувся підсумковий захід у межах проєкту АГРО «Допомога громадам Чернігівської області в організації ефективного управління територіями». Учасники презентували результати роботи над підвищенням спроможності громад у сфері управління земельними та іншими ресурсами, а також обговорили питання цифрової трансформації містобудівного планування та сучасні підходи до просторового розвитку. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.

Під час заходу вручили сертифікати учасникам, які успішно завершили навчання з теми «Ефективне управління земельними й іншими ресурсами громади за допомогою інструментів просторового планування». Серед них — працівники Понорницької селищної ради Артем Жура та Світлана Машталір.

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення