Понорницька селищна рада відзначила ветеринарних працівників

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Понорницька селищна рада відзначила ветеринарних працівників

Понорницька селищна рада відзначила ветеринарних працівників

10 серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини. Напередодні свята в приміщенні Понорницької селищної ради відбулося урочисте привітання ветеринарів.

Селищний голова Віктор Іващенко вручив відзнаки працівникам галузі:

Грамотою Понорницької селищної ради нагороджена Наталія Хацкевич — фельдшер ветеринарної медицини I категорії Новгород-Сіверської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Подяку Понорницької селищної ради оголошено Леоніду Панасюку — лікарю ветеринарної медицини Коропської дільничної лікарні ветеринарної медицини.

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення