Понорницька селищна рада відзначила ветеринарних працівників

Понорницька селищна рада відзначила ветеринарних працівників
10 серпня в Україні відзначається День працівників ветеринарної медицини. Напередодні свята в приміщенні Понорницької селищної ради відбулося урочисте привітання ветеринарів.
Селищний голова Віктор Іващенко вручив відзнаки працівникам галузі:
Грамотою Понорницької селищної ради нагороджена Наталія Хацкевич — фельдшер ветеринарної медицини I категорії Новгород-Сіверської районної державної лікарні ветеринарної медицини.
Подяку Понорницької селищної ради оголошено Леоніду Панасюку — лікарю ветеринарної медицини Коропської дільничної лікарні ветеринарної медицини.
“Місцеві медіа”
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...