Понорницька селищна рада ухвалила рішення щодо бюджету, комунального майна та підтримки ВПО

Понорницька селищна рада ухвалила рішення щодо бюджету, комунального майна та підтримки ВПО
17 грудня у Понорниці відбулося засідання 57-ї позачергової сесії селищної ради за участю 16 депутатів. Перед початком присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників і мирних жителів.
Депутати розглянули питання, що стосуються комунального майна, соціальної та фінансової сфер. Зокрема, одноголосно затвердили Положення про порядок списання майна комунальної власності, ухвалили рішення про придбання житлового будинку в комунальну власність громади для забезпечення житлових умов медичних працівників, а також внесли зміни до бюджету громади на 2025 рік.
Крім того, сесією затверджено Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2026–2027 роки, яка передбачає заходи з адаптації, підтримки та інтеграції ВПО у життя громади.
Інші рішення, ухвалені під час 57-ї сесії, будуть оприлюднені на офіційному сайті Понорницької селищної ради відповідно до чинного законодавства.
Джерело: Понорницька селищна рада
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»