Поліція зупинила нетверезого водія трактора у Понорницькій громаді

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Поліція зупинила нетверезого водія трактора у Понорницькій громаді

Поліція зупинила нетверезого водія трактора у Понорницькій громаді

Під час патрулювання одного з сіл Понорницької громади поліцейські Новгород-Сіверської поліції зупинили водія трактора за порушення правил дорожнього руху. Про це повідомляє поліція Чернігівської області.

За кермом перебував 55-річний місцевий житель. Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Тест на місці за допомогою приладу «Драгер» показав 2,60 проміле алкоголю в крові, що у 13 разів перевищує допустиму норму.

На водія склали адміністративний протокол за керування транспортним засобом у стані сп’яніння та відсторонили від керування. Матеріали направлені до суду для прийняття рішення.

“Наша Понорниця”/”Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення