Початок опалювального сезону та легалізація зарплат: що вирішили на виконкомі?

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Початок опалювального сезону та легалізація зарплат: що вирішили на виконкомі?

Початок опалювального сезону та легалізація зарплат: що вирішили на виконкомі?

На засіданні виконавчого комітету селищної ради пріоритетною стала ухвала рішення про початок опалювального сезону в громаді, – повідомляє Понорницька селищна рада.

Тепло подаватимуть на об’єкти освіти, культури, охорони здоров’я та адміністративні будівлі з 21 жовтня. Інші підприємства також рекомендовано почати опалювати з цієї ж дати.

Також створено робочу групу, яка займатиметься легалізацією виплати зарплат. Виявлено, що деякі підприємства в громаді виплачують зарплати нижчі за законодавчо встановлений рівень. Група буде захищати трудові права працівників.

Катерина База, «Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення