Початок опалювального сезону та легалізація зарплат: що вирішили на виконкомі?

Початок опалювального сезону та легалізація зарплат: що вирішили на виконкомі?
На засіданні виконавчого комітету селищної ради пріоритетною стала ухвала рішення про початок опалювального сезону в громаді, – повідомляє Понорницька селищна рада.
Тепло подаватимуть на об’єкти освіти, культури, охорони здоров’я та адміністративні будівлі з 21 жовтня. Інші підприємства також рекомендовано почати опалювати з цієї ж дати.
Також створено робочу групу, яка займатиметься легалізацією виплати зарплат. Виявлено, що деякі підприємства в громаді виплачують зарплати нижчі за законодавчо встановлений рівень. Група буде захищати трудові права працівників.
Катерина База, «Місцеві медіа»