Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання через російську атаку

Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання через російську атаку
Внаслідок чергової російської атаки на об’єкт критичної інфраструктури, Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.
За його словами, об’єкти критичної інфраструктури працюють в аварійному режимі, використовуючи альтернативні джерела живлення.
Відповідні служби працюють у посиленому режимі та докладають зусиль для відновлення енергопостачання.
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...