Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання через російську атаку

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання через російську атаку

Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання через російську атаку

Внаслідок чергової російської атаки на об’єкт критичної інфраструктури, Новгород-Сіверський район залишився без електропостачання. Про це повідомив начальник Новгород-Сіверської районної військової адміністрації Олександр Селіверстов.

За його словами, об’єкти критичної інфраструктури працюють в аварійному режимі, використовуючи альтернативні джерела живлення.

Відповідні служби працюють у посиленому режимі та докладають зусиль для відновлення енергопостачання.

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення