Нетверезий та без прав: поліцейські зупинили порушника на мотоциклі

Нетверезий та без прав: поліцейські зупинили порушника на мотоциклі
Під час патрулювання території Понорницької громади співробітники сектору реагування патрульної поліції зупинили мотоцикліста, який порушив Правила дорожнього руху. Про це повідомляє поліція Новгород-Сіверщини.
Під час спілкування з 21-річним водієм правоохоронці виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Результат перевірки приладом «Драгер» склав 1,33 проміле — це в понад шість з половиною разів перевищує допустиму норму в 0,2 проміле.
Окрім того, поліцейські встановили, що мотоцикл не зареєстрований у встановленому порядку, а сам водій не мав посвідчення на право керування транспортним засобом.
Правопорушника було відсторонено від керування.
«Місцеві медіа»