Напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги медиків Понорниці відзначили нагородами

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги медиків Понорниці відзначили нагородами

Напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги медиків Понорниці відзначили нагородами

За інформацією Новгород-Сіверської районної військової адміністрації, напередодні Всесвітнього дня екстреної медичної допомоги відбулася зустріч очільника районної військової адміністрації Олександра Селіверстова з працівниками обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Під час заходу очільник РВА вручив працівникам центру відзнаки районної державної адміністрації.

Подяку від голови районної державної адміністрації отримали Анатолій Норик, парамедик Понорницького пункту постійного базування бригад Коропської підстанції Корюківської станції екстреної медичної допомоги, та Микола Чепурний, який також працює парамедиком у тому ж пункті базування.

“Місцеві медіа”

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення