На Новгород-Сіверщині двоє підлітків травмувалися через вибух безпілотника

На Новгород-Сіверщині двоє підлітків травмувалися через вибух безпілотника
У лісовому масиві на території Понорницької громади вибухнув ворожий безпілотник, унаслідок чого постраждали двоє 15-річних хлопців.
За інформацією поліція Чернігівської області, під час збирання грибів підлітки знайшли збитий БпЛА та підійшли до нього надто близько. Сталася детонація, в результаті якої обидва отримали уламкові поранення. Наразі їм надається медична допомога.
На місці події працювала слідчо-оперативна група, яка встановлює обставини інциденту. Події буде надано правову кваліфікацію.
Поліція закликає громадян бути вкрай обережними: не наближатися до знайдених боєприпасів, безпілотників чи інших підозрілих предметів і негайно повідомляти про них за номером 102, військовим або рятувальникам.
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»