Мешканці трьох районів області опинилися без електроенергії через аварію у сусідів

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Мешканці трьох районів області опинилися без електроенергії через аварію у сусідів

Мешканці трьох районів області опинилися без електроенергії через аварію у сусідів

Сьогодні, 4 лютого, у Новгород-Сіверському, Корюківському та Чернігівському районах зафіксовано аварійні відключення світла. Як повідомляє АТ «Чернігівобленерго», причиною стала аварія на повітряній лінії 110 кВ у сусідній області.

Через технічні проблеми на лінії знеструмлено споживачів низки населених пунктів. Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Джерело: АТ «Чернігівобленерго» –

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення