Масштабний блекаут: на Чернігівщині одночасно вимкнули три черги, знеструмлено 87% споживачів

Масштабний блекаут: на Чернігівщині одночасно вимкнули три черги, знеструмлено 87% споживачів
В області застосовано усі три черги Спеціального графіка аварійних відключень (СГАВ) одночасно.
Про це повідомляє АТ «Чернігівобленерго».
За даними енергетиків, наразі знеструмлено 87% споживачів Чернігівської області. Ситуація пов’язана з критичним станом енергосистеми.
Перевірити інформацію щодо свого особового рахунку можна за посиланнями:
– у Telegram-боті: tg://resolve?domain=ChernigivOEbot
Джерело: АТ «Чернігівобленерго» –
«Місцеві медіа»
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...