Колишній полонений отримав нагороду «За незламність»

Колишній полонений отримав нагороду «За незламність»
Володимир Серб, воїн з Новгород-Сіверщини , отримав нагрудний знак «За незламність» від Головнокомандувача ЗСУ.
Він став на захист України у 2022 році, пройшов навчання в Академії Сухопутних військ і служив у механізованій бригаді. Під час бойових дій на Харківщині Володимир отримав поранення і потрапив у полон, де провів 97 днів.
Після звільнення пройшов реабілітацію та повернувся до служби. Зараз працює лісничим у ДП «Новгород-Сіверська лісова науково-дослідницька станція», продовжуючи служити країні на іншому фронті.
Джерело: Чернігівський обласний ТЦК та СП
Надія Ребенок,”Місцеві медіа”