Через аварію на підстанції знеструмлено частину Новгород-Сіверщини

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Через аварію на підстанції знеструмлено частину Новгород-Сіверщини

Через аварію на підстанції знеструмлено частину Новгород-Сіверщини

Сьогодні, 9 лютого, у низці населених пунктів Новгород-Сіверського району сталося аварійне відключення електроенергії. Як повідомляє АТ «Чернігівобленерго», причиною стала аварія на одній із підстанцій.

Наразі фахівці проводять ремонтні роботи для відновлення живлення. Точний перелік населених пунктів, що залишилися без світла, та орієнтовний час завершення робіт у компанії наразі не уточнюють.

Джерело: Чернігівобленерго –

«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення