Березень-квітень — час, коли природа дарує нам справжній еліксир здоров’я — березовий сік. Він не лише бадьорить, а й допомагає організму відновитися після зими, адже містить купу корисних мікроелементів

Березень-квітень — час, коли природа дарує нам справжній еліксир здоров’я — березовий сік. Він не лише бадьорить, а й допомагає організму відновитися після зими, адже містить купу корисних мікроелементів.
Але важливо пам’ятати: збирати сік потрібно правильно, щоб не нашкодити дереву. Лісівники нагадують: варварське ставлення до природи карається законом.
Шановні наші читачі, а ви збираєте березовий сік?
«Місцеві медіа», відео з відкритих джерел
Поділитися у соцмережах
Завантажити ще...