Ансамбль «Вербиченька» відзначили з нагоди професійного свята

Ансамбль «Вербиченька» відзначили з нагоди професійного свята
У Понорниці в просторі «Незламні» Понорницького будинку культури відбулося нагородження фольклорного ансамблю «Вербиченька» з села Верба. Захід приурочили до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.
Цього року колектив відзначив 45-річчя від дня створення. За активну творчу діяльність та внесок у розвиток культури ансамбль нагородили Подякою Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.
Участь у події взяли начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов і селищний голова Віктор Іващенко.
«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»