Ансамбль «Вербиченька» відзначили з нагоди професійного свята

"Місцеві Медіа"
"Місцеві Медіа"

Ансамбль «Вербиченька» відзначили з нагоди професійного свята

Ансамбль «Вербиченька» відзначили з нагоди професійного свята

У Понорниці в просторі «Незламні» Понорницького будинку культури відбулося нагородження фольклорного ансамблю «Вербиченька» з села Верба. Захід приурочили до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Про це повідомляє Понорницька селищна рада.

Цього року колектив відзначив 45-річчя від дня створення. За активну творчу діяльність та внесок у розвиток культури ансамбль нагородили Подякою Новгород-Сіверської районної державної адміністрації.

Участь у події взяли начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов і селищний голова Віктор Іващенко.

«Наша Понорниця»/«Місцеві медіа»

Завантажити ще...
Ділися важливим, став запитання, обговорюй з редакцією! Надіслати повідомлення